SOLNÁ JESKYNĚ (08/03/2023)

V měsíci únoru máme naplánované 4 návštěvy solné jeskyně ve Vískách u Horní Břízy.

22.2.    1.3.    8.3.    15.3.

Bude jezdit vždy skupina cca 15 dětí.

Děti potřebují batůžek a v něm tepláčky, triko, ponožky a pití.

Převlékat děti budeme podle potřeby.

Pozor na různé oděrky na těle – sůl v nich děti bude pálit – zalepit náplastí!

Ke jménu Vašeho dítěte napište v případě souhlasu, abychom ho brali do solné jeskyně ANO, pokud nesouhlasíte a chcete, aby Vaše dítě zůstávalo ve školce, napište NE.

Je třeba, aby věci do solné jeskyně měly děti vždy připravené ve školce pro případ, že pojedou jako náhradníci. Tzn. všechny přihlášené děti musí mít každou středu připravené věci v šatně.

Děti se normálně nasvačí ve školce a na oběd se vrátí.

Plánováno je, aby každé dítě navštívilo jeskyni 2x.

Skupina dětí, které pojedou do jeskyně vždy v daný termín, bude vyvěšena na nástěnce v šatně. Vzhledem k absencím je třeba upozornit, že se seznamy budou měnit a Vaše dítě pojede do jeskyně i v případě, že nebylo na původním seznamu (budeme se snažit dodržet přibližný počet 15 dětí). Může se tedy stát, že někdo pojede víckrát.

Cena za jednu návštěvu včetně dopravy činí 110,-Kč – tuto částku je třeba vždy uhradit den před návštěvou jeskyně nebo daný den ráno.

ZŠ a MŠ Žichlice