Focení na závěr školního roku (15/05/2026)

V pátek 15.5. se budeme s dětmi fotit. Každé dítě bude mít jednu třídní fotku a jednu "celoškolkovou".

Pokud máte zájem o focení dítěte v nějaké skupince, nahlašte to prosím paní učitelce.

Cena třídní fotky a celoškolkové fotky á 50,-Kč.

Skupina a jednotlivci 30,-Kč

 


ZŠ a MŠ Žichlice