Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

19/03/2020

Milí rodiče,

vzhledem k tomu, že provoz naší školky je na neurčitou dobu uzavřen, je třeba Vám sdělit následující informace.

Poslední rok dětí v mateřské škole je současátí povinné docházky, a proto bychom Vás rády požádaly o spolupráci.

V návaznosti na básničku pro mámy a táty - nejde o prioritní povinnost, nicméně Vaše děti čeká další milník v životě - a to je vstup do základní školy. Aby byly na dobrodružství, které je v září čeká, připraveny, připravily jsme pro ně (resp. pro Vás rodiče) několik informací k tomu, čemu byste se ve společně tráveném čase mohli věnovat. A pro ty, kteří mají k dispozici tiskárnu, nabízíme také pracovní listy.

Pokud se situace ohledně uzavření MŠ bude dále prodlužovat, na webové stránky umístíme zase další informace.

PS: Budete-li s dětmi na pracovních listech pracovat - prosíme o jejich uschování - rády si je pak prohlédneme.

VŠE NAJDETE V SEKCI DOKUMENTY (NABÍDKA VLEVO)

ZŠ a MŠ Žichlice