Omezený provoz v MŠ od 2.11. 2020

29/10/2020

Vážení rodiče,

vzhledem k vývoji situace kolem pandemie Covid -19 bude od 2.11. 2020 do odvolání platit v naší mateřské škole omezený režim.

Omezený režim znamená:

• provoz pouze v jedné třídě 6.15 – 16.00
  • omezený počet dětí – provoz pro děti zaměstnaných rodičů
  • vyzvedávání po obědě v době 12:15 až 12:30
  • distanční výuka pro děti v posledním roce před nástupem školní docházky

Žádáme proto maminky, které jsou na mateřské dovolené, aby svoje děti po dobu omezeného režimu nevodily do mateřské školy.

Prosíme také ostatní rodiče, aby zvážili, zda své děti budou do MŠ dávat nebo je také nechají doma.

Prosíme o odhlášení dětí na dobu omezeného režimu buď na telefonní čísla: 725 158 517 nebo 725 158 522 nebo na mail: mszichlice@seznam.cz nebo hodkova@zszichlice.cz  pokud možno do pátku 30.10. 7:30h.

Pro omezený režim jsme se rozhodli, neboť chceme udržet mateřskou školu v provozu co nejdéle a tímto co nejvíce eliminovat potencionální hrozbu případné karantény apod.

Sledujte prosím pravidelně webové stránky zszichlice.cz kvůli informaci o případném zrušení omezeného režimu.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví a veselou mysl v těchto nelehkých časech.

Kolektiv MŠ Žichlice