Pro rodiče

11/04/2021

Vážení rodiče,

jsme rády, že po měsíci uzavřeného provozu můžeme opět alespoň některé děti a jejich rodiny přivítat ve školce.

Chceme Vám poděkovat za práci s dětmi v rámci distanční výuky – dělali jste to pro své děti, aby jejich opětovný nástup do MŠ a především blížící se nástup povinné školní docházky byl pro ně bezproblémový.

Bylo to pro Vás jistě někdy náročné časově i psychicky, proto zasloužíte uznání!

Dá se očekávat, že některé z dětí bude pociťovat návrat do školky po tak dlouhé době zpočátku jako nepříjemný. Můžeme Vás ujistit, že k dětem budeme přistupovat tak, abychom jim pomohly takové pocity překonat.

Co se týče vzdělávacího obsahu, určitě první dny upravíme takovým způsobem, aby reflektovaly pandemickou situaci a s ní spojené prožitky.

Pevně věříme, že se brzy setkáme se všemi „našimi“ dětmi.

Jsme připravené na Vaše případné dotazy.

Kolektiv MŠ Žichlice