distanční výuka od 1.3.2021

03/03/2021

Milí rodiče,

vzhledem k tomu, že poslední rok před nástupem školní docházky je pro děti předškolní vzdělávání povinné, je třeba abyste své děti zapojili do distanční výuky.

Po dobu distanční výuky platí nadále stejná pravidla - nebude-li se Vaše dítě moci distanční výuky účastnit, musí být řádně omluveno zápisem v omluvném listu (připomínáme, že na dobu jarních prázdnin se povinnost výuky nevztahuje).

Distanční výuka bude probíhat ve stejném modelu jako na jaře - tzn. na webové stránky budeme do sekce dokumenty ukládat náměty pro práci s dětmi, pracovní listy, omalovánky apod. Budete mít k dispozici přehled aktivit, kterým je třeba se s dětmi věnovat (ty vycházejí z třídního vzdělávacího programu).

Pokud má někdo problém se zajištěním tisku materiálů, prosím kontaktujte mě na hodkova@zszichlice.cz, individuálně vyřešíme, děkuji.

Povinností pedagogů je práci dětí vyhodnocovat a kontrolovat. Žádáme Vás proto, abyste práce dětí po znovuotevření MŠ přinesli.

Děti, které nejsou v posledním roce před nástupem školní docházky, povinnost distanční výuky nemají. Jejich účast je čistě dobrovolná:-). V dokumentech najdete také nápady pro Myšičky - nepovinné.

Přejeme příjemně strávené dny a snad brzy na viděnou!!!


Aktuálně